بازیابی رمز عبور     
EN | FA
نقشه سایت
نظرسنجی

سایت رسمی شرکت بدرسان، نمایندگی رسمی مولینکس در ایران

محصولات
بازگشت

مخلوط کن مولینکس

مخلوط کن مولینکس مدل LM24

مخلوط کن مولینکس مدلLM24

مخلوط‌کن LM24مولينکس یک مخلوط کن ساده و زیبا است. طراحی بدنه این مخلوط کن به شکل چهار گوش می باشد  که پارچ مخلوط‌ کن روي آن قرار مي‌گيرد. مخلوط کنLM24 مولینکس دارای قطعه مخلوط کردن مواد است.

مخلوط کن LM24مولینکس تک سرعته و دارای حالت پالس  لحظه‌اي است. عملکرد که این امکان را می دهد مخلوط هایی با تکه های درست میوه، آجیل و ... را داشته باشید پ. همچنین باعث می شود شما بتوانید در زمانی که موادی در کف مخلوط کن باقی مانده و به خوبی مخلوط نشده اند را در مخلوط به خوبی یکدست کند.

پارچ مخلوط‌کنLM24 از جنس پلاستيک مرغوب است و در درپوش مخلوط کن دسته ای طراحی شده تا مواد را به سمت تيغه‌ها هدايت کند.همچنین وجود قطعه همزن در مخلوط کن این امکان را می دهد به هم زدن مواد درون مخلوط کن کمک می کند. قطعه همزن مخلوط کن  در زمان کار کردن با مخلوط کن با پره های مخلوط کن تماسی نخواهد داشتو شما می توانید در حین مخلوط کردن از قطعه همزن نیز استفاده کنید

تيغه‌هاي مخلوط کنLM24 مولینکس از جنس استيل ضد زنگ است. به همراه این مخلوط‌ کن دو آسياب کوچک نیز می باشد. که به آسیاب کردن نواع مواد سخت و نرم کمک می کند. و شما می توانید مواد را خرد و یا آسیاب کنید. در کاربرد آسیاب های این مخلوط کن دقت داشته باشید هنگام استفاده از آسیاب مخلوط کن بیش از 10 ثانیه روشن نکنید چرا موتور مخلوط کن قوی بوده و ممکن است در کاربرد آسیاب و روشن نگه داشتن آن برای مدت زمان طولانی، منجر به آسیب به آسیاب مخلوط کن  شود.. اگر نیاز به آسیاب کردن بیش تری بود خاموش کنید و کمی استراحت دهید دوباره مجدد آسیاب کنید.

 

ویژگی مخلوط کن LM24 مولینکس : 

قدرت: 450  وات 

ظرفیت: 1.5  لیتر

سرعت: 1 + پالس لحظه ای

تعداد تیغه: 4

تعداد آسیاب به همراه مخلوط کن : 2

مجهز به قطعه مخصوص همزدن

ساخت فرانسه

برای خرید مولینکس به سایت www.badr24.com مراجعه نمایید.

  • مشخصات کلی
  • مشخصات فنی

دیگر محصولات